+48 605 259 757 biuro@igfundacja.pl
Po raz kolejny EduSilesia przyłącza się do OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, by w ostatni weekend stycznia zimowo ptakoliczyć 😉 W tym roku jedziemy do Gałowa, w gminie Miękinia. Znajduje się tam Zespół Pałacowo-Parkowy, którym opiekuje się IG Fundacja.
Spacer rozpoczniemy o godzinie 10:00, zbiórka na terenie Pałacu przy bramie. Teren jest urozmaicony (to nie park z asfaltowymi chodnikami), prosimy więc, aby założyć nieprzemakalne obuwie, ubrać się na cebulkę, nie zapomnieć o czapkach i rękawiczkach. Zabierzcie ze sobą lornetki, ołówki, małe notesiki na zapiski i oczywiście aparaty – mogą się nam przydać. Liczymy na to!
Spacer może trwać ok. 2 -3 godziny, a po spacerze ognisko! Co przyniesiecie ze sobą, to upieczecie – kiełbaski, jabłka, chleb – menu dowolne i we własnym zakresie 😉 Natomiast my poczęstujemy
kawą, herbatą i pysznym ciastem. Będą zabawy, quiz, rozmowy i żarty. Przewidujemy, że całość potrwa ok 4-5 godzin.
Zatem serdecznie zapraszamy indywidulanie, zespołowo i rodzinnie. Zgłaszajcie się poprzez wiadomość na FB lub telefonicznie do Ewy Smutyło 512 048 020. Wiedza, ile Was/Nas będzie pomoże lepiej się przygotować!
Share This