+48 605 259 757 biuro@igfundacja.pl

„Wratislaviae Amici  dolny-slask.org.pl

W myśl misji przewodniej  IG FUNDACJA stara się uratować wyjątkowy zabytek jakim jest kompleks parkowo-pałacowy w Gałowie oraz znaleźć dla niego funkcję pożytku publicznego ,która umożliwiłaby wyeksponowanie wszystkich jego walorów zarówno w obrębie samego ponad 10 hektarowego parku oraz zabudowań gospodarczych jak i w  pałacu.

Fundacja inwestuje własne środki oraz stara się o dofinansowanie z instytucji, które takie środki przyznają (m.in. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
Jednak skala potrzebnych do rewitalizacji zabytku nakładów powoduje, że otwieramy się na każdą pomoc, dlatego też szczerze zachęcamy do przekazywania na rzecz Fundacji darowizn, w celu realizowania przez nią działalności statutowej.

Darowizny mogą być przekazywane w formie przelewu na konto bankowe oraz w formie gotówkowej lub rzeczowej.
Wpłatę i przekazanie darowizny dokumentuje każdorazowo  Umowa Darowizny oraz Potwierdzenie Przekazania Darowizny.
Fundacja z ogromną wdzięcznością  przyjmuje archiwalia (min. zdjęcia, mapy, szkice, pocztówki itp.) dotyczące folwarku, pałacu oraz parku w Gałowie.
W celu uzgodnienia formy udzielenia wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 887 30 57 57 lub wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie w zakładce „KONTAKT”

Jako dodatkowe wsparcie traktujemy również wszelkie przejawy aktywności w zakresie pomysłów dotyczących samej odbudowy i funkcji zespołu pałacowego – z największą przyjemnością spotkamy się z każdym komu tak jak Zespołowi IG Fundacji los pałacu nie jest obojętny.

Konto IG Fundacji:

SANTANDER BANK

66109023980000000131453958

Share This