+48 605 259 757 biuro@igfundacja.pl

PRZYJACIELE FUNDACJI

Na ratunek XVI wiecznemu Kompleksowi Pałacowo – Parkowemu w Gałowie

 

Inwestgrupa jest firmą, która realizuje przedsięwzięcia deweloperskie od podstaw, zaczynając od przygotowania inwestycji, czuwania nad projektem i wznoszeniem budynków, kończąc na zagospodarowaniu terenów wokół obiektów. Sprzedawane przez INWESTGRUPĘ mieszkania, domy jednorodzinne, lokale biurowe, apartamenty budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.
Solar Okna Wrocław to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi w zakresie drzwi, okien oraz rolet zewnętrznych ze szczególną dbałością o komfort i wygodę. Celem firmy Solar jest zadowolenie klienta poprzez zapewnienie mu profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Nie ogranicza się tylko do sprzedaży, ale oferuje także usługi montażowe oraz serwisowe na wysokim poziomie.
Pracownia Architektury Krajobrazu IKROPKA – wrocławska firma specjalizująca się w wykonywaniu dokumentacji projektowej dla zagospodarowania terenu (w tym projekty rewaloryzacji parków zabytkowych, ogrodów rezydencjonalnych, projekty rewaloryzacji cmentarzy, a także projekty dla współczesnych zagospodarowań osiedlowych, deweloperskich itp.). Zespół IKROPKI wykonuje również inwentaryzacje dendrologiczne, projekty gospodarki drzewostanem, opinie i ekspertyzy dendrologiczne, świadczy usługi doradcze oraz nadzory inwestorskie dendrologiczne.
DORADZTWO ZADRZEWIENIOWE
DENDROLOGICZNY NADZÓR TECHNICZNY
ORGANIZACJA PRAC ARBORYSTYCZNYCH
Celem Stowarzyszenia jest odkrywanie i pielęgnowanie wizerunku miasta Wrocławia i regionu Dolnego Śląska w jego historycznych granicach, a w szczególności popieranie i prowadzenie wszelkich badań naukowych mogących przybliżyć historię miasta i regionu jego mieszkańcom oraz osobom zainteresowanym.
Stowarzyszenie Wratislaviae Amici w oparciu o swoją działalność prowadzi portal internetowy dolny-slask.org.pl, popularnie nazywany „Hydral” mający na celu zobrazowanie i opisanie przemian historycznych, przestrzennych, urbanistycznych i architektonicznych w regionie poprzez zgromadzenie i prezentację fotografii archiwalnych, map i rysunków kartograficznych, artykułów jak również udokumentowanie stanu obecnego regionu poprzez prezentację zdjęć współczesnych oraz zilustrowanie i opisanie historii Wrocławia oraz Dolnego Śląska.
Robert Mrozek „R.M. Projekt”
Biura architektoniczne
Share This